OFERTA DLA DOROSŁYCH

MAREK CORELLI – AKTOR ESTRADOWY o specjalności – ILUZJONISTA – legitymujący się uprawnieniami zawodowymi – weryfikacja wydana przez Ministerstwo Kultury i Sztuki, członek Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi oraz członek kilku magicznych organizacji międzynarodowych.
Kontrakty zagraniczne: Niemcy, Austria, Włochy, Kanada, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, Czechy, Bułgaria, Indonezja, Indie. Współpraca z wieloma agencjami estradowymi w kraju i zagranicą oraz Polską Żeglugą Bałtycką – pokazy na promach polskich i międzynarodowych.

POKAZ MAGICZNY z własnym podkładem muzycznym z CD lub kasety magnetofonowej oraz własne oświetlenie (kolorowe światła, ultrafiolet, efekty specjalne – dym).

PROGRAM ILUZJONISTYCZNY (pokaz estradowy) zawiera wiele elementów z dziedziny iluzji manipulacyjnej, mentalnej, rekwizytowej m.in. sztuki z kolorowymi chustami, sznurami, butelkami, z chińskimi obręczami.

Oprócz tego pokaz zawiera elementy iluzji kontaktowej – bezpośredni udział widzów! To znikanie i pojawianie przedmiotów osobistych i użytkowych jak również ciekawe sztuki z dużymi kartami do gry.

Dobór tricków kontaktowych w zależnosci od sytuacji i wyrafinowania publiczności. Całość w eleganckiej oprawie – odpowiedni ubiór oraz doskonale dobrana muzyka.

Czas trwania pokazu na imprezach okolicznościowych optymalnie to ok. 25-30 min.

Istnieje możliwość zaprezentowania dwóch oddzielnych programów.

Ponadto przygotowano program dla widzów doroslych ok. 60 min. z przerwą.

Informacje dodatkowe:

AKTOR ESTRADOWY – prowadzenie imprez estradowych i okolicznościowych w charakterze konferansjera – to także funkcja aktora  – w ramach przerywnika prezentacja humoru w postaci kilku monologów własnych  a także znanych autorów i twórców.

Na BAL SYLWESTROWY i w okresie KARNAWAŁU na okolicznościowych imprezach istnieje mozliwość zaprezentowania kilka  KONKURSÓW oraz zabaw muzycznych, w których bezpośrednio uczestniczy publiczność.