OFERTA DLA DZIECI

    POKAZ MAGICZNY z własnym podkładem muzycznym z CD lub kasety magnetofonowej oraz własne oświetlenie ( kolorowe światła, ultrafiolet, efekty specjalne – dym ).

PROGRAM ILUZJONISTYCZNY ( pokaz estradowy ) zawiera wiele elementów z dziedziny iluzji manipulacyjnej, zabawowej, rekwizytowej m. in. sztuki z kolorowymi chustami, sznurami, piłeczkami, z chińskimi obręczami.

Oprócz tego pokaz zawiera elementy iluzji kontaktowej – bezpośredni udział młodych widzów ! To znikanie i pojawianie przedmiotów jak również ciekawe sztuki z kolorowymi przedmiotami. BIAŁY KRÓLICZEK pozostaje zawsze nieodzownym elementem każdego pokazu i jest wielką atrakcją wspólnej magicznej zabawy.

Dzieci biorą czynny udział w zabawie magicznej. W trakcie pokazu młody wybrany uczestnik zostaje przebrany w prawdziwego „czarodzieja-iluzjonistę”. Następuje wspólne ” czarowanie”.

W trakcie zabawy iluzjonista „uczy” dzieci prostych tricków magicznych.
Wszystkie dzieci biorące udział na scenie otrzymują nagrody w postaci kolorowych zwierzątek  z amerykańskich baloników, wyczarowanych przez iluzjonistę
Marek Corelli i jego świat balonikowy     Marek Corelli i jego „Magiczny Balonowy Świat Zwierząt”     Marek Corelli i kolorowe baloniki

Dobór magicznych tricków magicznych w zależności od sytuacji i wieku dzieci. Wszystko w eleganckiej oprawie – odpowiedni  kolorowy kostium oraz dobrana muzyka, która jest miła dla młodego widza.

Czas trwania pokazu na imprezach okolicznościowych optymalnie to ok. 25-30 min.
Istnieje możliwość zaprezentowania dwóch oddzielnych programów.

Ponadto jest przygotowany specjalny program -„magiczne show” dla publiczności dziecięcej ok. 50 min.

Pragnę poinformować również, że prowadzę imprezy estradowe i okolicznościowe w charakterze konferansjera lub wodzireja – to dodatkowa funkcja aktora estradowego – istnieje możliwość w ramach przerywnika zaprezentowania humoru w postaci kilku bajek, monologów i wierszy znanych autorów i twórców.

Na okolicznościowych imprezach „mikołajkowych” istnieje możliwość zaprezentowania kilku z kilkunastu konkursów oraz zabaw muzycznych, w których bezpośrednio uczestniczy mała publiczność.
MIKOŁAJ DLA DZIECI

MIKOŁAJ I JEGO GOŚCIE W PROGRAMIE

Św. MIKOŁAJ i jego Goście: Katarzyna  PAKOSIŃSKA i Tomasz STADNIK- w cyklicznym programie „CIASTKO Z BAJKĄ” realizowanym przez Artura MOCZARSKIEGO w Stowarzyszeniu „MOŻESZ”.