OFERTA DLA FIRM

PROGRAM ILUZJONISTYCZNY ESTRADOWY

 

Proponuję w celu prezentacji własnego wizerunku kilku lub kilkunasto-minutowy Pokaz magiczny z wł‚asnym podkładem muzycznym z CD.
Program iluzjonistyczny ( pokaz estradowy ) zawiera wiele elementów z dziedziny iluzji manipulacyjnej, mentalnej, rekwizytowej m. in. sztuki z kolorowymi chustami, sznurami, butelkami, z chiń„skimi obręczami.

W zależności od okolicznoś›ci i możliwości lokalu mogą zaaranżować wł‚asne oś›wietlenie ( kolorowe świata, ultrafiolet, efekty specjalne €, dym ).

 

PROGRAM ILUZJONISTYCZNY KONTAKTOWY

 

Inna propozycja to pokaz iluzji bezpoś›rednio przy stolikach dla widzów siedzących przy stolikach lub dla widzów stoją…cych np. na rautach, prezentacjach, konferencjach, bankietach, spotkaniach towarzyskich, rocznicach itp. Widz ma bezpośredni kontakt z artystą… i uczestniczy bezpoś›rednio w zabawach magicznych oprawionych w humor sytuacyjny.

To magiczne zabawy z przedmiotami osobistego użytku takie jak monety, banknoty, chusteczki, zegarki, obrą…czki, tricki ze znikaniem i pojawianiem przedmiotów, oraz sznurki gazety, karty tricki mentalne z wykorzystaniem specjalnych kart i rekwizytów. Widzowie bezpośrednio uczestniczą personalnie w prowadzonych przez iluzjonistę eksperymentach magicznych.

Poza tym mam przygotowanych wiele magicznych tricków do prezentacji na targach, pokazach, wystawach, na stoiskach wykorzystując odpowiednie elementy prezentowane , wystawiane przez kontrahenta.

Dla publicznoś›ci obcojęzycznej posł‚uguje się™ ję™zykiem: niemieckim, angielskim, włoskim, rosyjskim.

Na życzenie kontrahenta jest możliwość przygotowania kilku tricków magicznych z zastosowaniem produktów danej Firmy jak również z pojawieniem logo firmy./np. duża karta do gry zamienia się w niewidzialny sposób w logo /.

Dobór tricków kontaktowych w zależnoś›ci od sytuacji i wyrafinowania publiczności.

Czas trwania pokazu na imprezach okolicznościowych optymalnie to ok. 30-40 min.

W zależnoś›ci od ilości widzów i stolików pokaz może trwać do 2 godzin.