OFERTA PLENEROWA

 

POKAZ MAGICZNY NA ESTRADZIE z własnym podkładem muzycznym z CD oraz własne oświetlenie (kolorowe światła, ultrafiolet, efekty specjalne – dym)- jeśli organizatorzy nie dysponują.

Występ zawiera wiele elementów z dziedziny iluzji manipulacyjnej, mentalnej, rekwizytowej m. in. sztuki z kolorowymi chustami, sznurami, butelkami, z chińskimi obręczami. Z iluzji o większych gabarytach ,które można demonstrować w każdych warunkach prezentuję ETIUDĘ ZE SZKLANĄ SZYBĄ – super efekt  plenerowy z doborową muzyką.

Oprócz tego pokaz zawiera elementy iluzji kontaktowej – bezpośredni udział widzów ! To znikanie i pojawianie przedmiotów osobistych i użytkowych jak również ciekawe sztuki z dużymi kartami do gry.

Dobór tricków kontaktowych w zależności od sytuacji i wyrafinowania publiczności. Całość w eleganckiej oprawie – odpowiedni ubiór / frak lub inny estradowy strój  /oraz doskonała dobrana muzyka.

Czas trwania pokazu  plenerowego na imprezach okolicznościowych optymalnie to ok. 35-50 min.

Istnieje możliwość zaprezentowania dwóch oddzielnych programów.

Pierwszy program estradowy z podkładem muzycznym /ok. 25 min/.

Drugi program estradowy z elementami iluzji kontaktowej- kilku widzów uczestniczy w magicznym programie na estradzie/ ok. 30 min/.